kwietnia 30, 2010

kwietnia 30, 2010

Poznajmy się i o czym jest ten blog?

 

Szokker blog, czyli co tutaj się dzieje?

Mili moi, bardzo mnie cieszy jeśli tutaj zaglądacie, rozgośćcie się. Szokker Blog to nic innego jak kulisy mojej pracy twórczej, a także zapiski wyrwane z notatnika ekscentrycznego rysownika. Chciałabym ukazać Wam nie tylko to, jak wygląda moja praca, ale także skąd czerpię inspiracje, kto mnie inspiruje, jak wygląda skomplikowane życie freelancera :)

Jak pracuję?

Działam twórczo w różnych branżach. Z zamiłowania i zawodu pracuję jako ilustrator, twórca komiksów, zarówno tych satyrycznych, reklamowych, jak edukacyjnych. Te ostatnie wykorzystywane są głównie jako ciekawy dodatek do szkoleń, kursów zawodowych, warsztatów czy autorskich programów nauczania stosowanych w różnych szkołach językowych.
W międzyczasie dorabiam także jako copywriter, korzystając ze swego "lekkiego pióra" piszę za zlecenia różne teksty reklamowe, teksty do poradników, felietony, recenzje różnych produktów, a ostatnio zdarzyło mi się nawet nakreślić kilku osobom kwieciste przemówienia (na wszelki wypadek informuję, iż nie były to przemówienia o charakterze politycznym, ani religijnym, zleceń na takowe nie przyjmuję).
Korzystam również z tego, że posiadam dyplom stylistki wizażu i od czasu do czasu wcielam się w rolę artystki wizażystki, ale z racji braku czasu zdarza się to już coraz rzadziej. Jeśli przyjmuję zlecenia od fotografów, są to zazwyczaj osoby, z którymi już współpracowałam. Zatem o swej pracy zawodowej w sferze wizażu i kosmetyki raczej będę tutaj bardzo rzadko wspominała.

Komu i czemu ma służyć moja witryna?

Witryna wraz moim CV, portfolio i blogiem ma służyć przede wszystkim moim Klientom, moim Kontrahentom, wszystkim osobom, które zdecydowały się lub jeszcze nie mogą zdecydować się na współpracę ze mną - by wszyscy mogli poznać mnie nie tylko ze strony czysto zawodowej, ale także ze strony "życiowej".
Myślę też, że jeśli poznacie kulisy mej pracy - zdecydowanie łatwiej będzie Wam wyobrazić sobie, jak pracuję nad wieloma Waszymi zleceniami i jak wykorzystuję swoją energię twórczą w wolnym czasie, a zapewniam Was, że nie lubię jej marnować :)

Witajcie zatem w mojej twórczej strefie!
Copyright © 2016 Luszka Life E=mc2 , Blogger