Poznajmy się i o czym jest ten blog?

 

Szokker blog, czyli co tutaj się dzieje?

Mili moi, bardzo mnie cieszy jeśli tutaj zaglądacie, rozgośćcie się. Szokker Blog to nic innego jak kulisy mojej pracy twórczej, a także zapiski wyrwane z notatnika ekscentrycznego rysownika. Chciałabym ukazać Wam nie tylko to, jak wygląda moja praca, ale także skąd czerpię inspiracje, kto mnie inspiruje, jak wygląda skomplikowane życie freelancera :)

Jak pracuję?

Działam twórczo w różnych branżach. Z zamiłowania i zawodu pracuję jako ilustrator, twórca komiksów, zarówno tych satyrycznych, reklamowych, jak edukacyjnych. Te ostatnie wykorzystywane są głównie jako ciekawy dodatek do szkoleń, kursów zawodowych, warsztatów czy autorskich programów nauczania stosowanych w różnych szkołach językowych.
W międzyczasie dorabiam także jako copywriter, korzystając ze swego "lekkiego pióra" piszę za zlecenia różne teksty reklamowe, teksty do poradników, felietony, recenzje różnych produktów, a ostatnio zdarzyło mi się nawet nakreślić kilku osobom kwieciste przemówienia (na wszelki wypadek informuję, iż nie były to przemówienia o charakterze politycznym, ani religijnym, zleceń na takowe nie przyjmuję).
Korzystam również z tego, że posiadam dyplom stylistki wizażu i od czasu do czasu wcielam się w rolę artystki wizażystki, ale z racji braku czasu zdarza się to już coraz rzadziej. Jeśli przyjmuję zlecenia od fotografów, są to zazwyczaj osoby, z którymi już współpracowałam. Zatem o swej pracy zawodowej w sferze wizażu i kosmetyki raczej będę tutaj bardzo rzadko wspominała.

Komu i czemu ma służyć moja witryna?

Witryna wraz moim CV, portfolio i blogiem ma służyć przede wszystkim moim Klientom, moim Kontrahentom, wszystkim osobom, które zdecydowały się lub jeszcze nie mogą zdecydować się na współpracę ze mną - by wszyscy mogli poznać mnie nie tylko ze strony czysto zawodowej, ale także ze strony "życiowej".
Myślę też, że jeśli poznacie kulisy mej pracy - zdecydowanie łatwiej będzie Wam wyobrazić sobie, jak pracuję nad wieloma Waszymi zleceniami i jak wykorzystuję swoją energię twórczą w wolnym czasie, a zapewniam Was, że nie lubię jej marnować :)

Witajcie zatem w mojej twórczej strefie!

► Więcej etykiet? Zobacz TUTAJ ↓

biżuteria sutasz2 biżuteria z Fridą Kahlo1 Carlos Ruiz Zafón1 cenię prace innych artystów1 cenię prace innych artystów - biżuteria1 Chaim Soutine1 co Luszka czyta?5 cudze prace chwalę2 cytaty Marie Von Ebner Eschenbach1 czachomania3 czas na komiks19 dekoracje z Fridą Kahlo1 doodle art20 fauna i flora w grafice1 Fermin Romero de Torres1 filc3 Frida1 Frida Diego i Meksyk3 Frida Kahlo11 Frida Kahlo i Diego Rivera1 Frida Kahlo inspiruje25 Fridamania17 gdzie poszukuję inspiracji1 grafika12 grafika i ilustracje25 igłą malowane5 jak się wypromować na Instagramie?1 jak zdobyć popularność w Social Mediach?1 jaka maszyna do szycia dla początkujących1 kawały o Arabach1 kobiece sylwetki10 kobiecość3 kolaż1 kolczyki z filcu1 komiks o miłości2 komiksy rysowane w zeszycie3 Luszka podróżuje4 Luszka prywatnie1 Luszka Szokker2 Luszka szyje6 Luszka uczy się Polskiego Języka Migowego2 maszyna Janome XL6031 meksykańskie klimaty1 męskie sylwetki2 Mixed Media5 moje udane zakupy1 moje wizje6 motywy orientalne1 my fashion riot5 nagość4 naszyjnik z filcu1 natura1 nieco erotycznie5 obrazki z cytatami o kobietach8 obrazki z cytatami o świecie ciszy2 obrusy ręcznie malowane1 obrusy z Fridą Kahlo1 pani zima1 pisaki do tkanin1 pisaki do tkanin Sharpie1 PMS1 podróże4 polecane farby do tkanin1 polecany filc2 polecany filc na torby1 polscy piłkarze po mundialu w Rosji1 portret1 pół żartem pół serio o nie(do)słyszących1 przyroda1 recenzje książek5 rękodzieło artystyczne3 różnice kulturowe1 solidarni z Meksykiem1 sprawy damsko-męskie13 styl boho6 styl etno1 Szokker komiksy18 Szokker odzież2 szokker.pl4 Szokker's life18 torba handmade4 torby2 Toskania1 twórcze życie12 twórczy recykling2 u ginekologa1 uczę się migać1 wnętrza1 wyrwane z zeszytu3 wystawa Frida Kahlo i Diego Rivera Polski kontekst1 z dystansem1 z przymrużeniem oka3 z życia Nawałki1 życie i twórczość Fridy Kahlo3 życie w komiksie14
Pokaż więcej