kwietnia 24, 2016

kwietnia 24, 2016

Miej oko na Maroko!

Jakość zdjęcia fatalna... A to dlatego, że zdjęcie wielokrotnie było przetwarzane aż straciło na jakości. Oryginału zaś nie posiadam Cóż... Sądziłam, że nie będę już odczuwała potrzeby zamieszczania na blogu swojego handmade, więc pokasowałam sporo zdjęć swoich prac rękodzielniczych... Ech...

Torba w kolorze soczystej pomarańczy to kolejny owoc moich twórczo-recyklingowych działań  :) Torbisko uszyte jest z lakierowanej ekoskóry, którą wyszperałam w zakładzie tapicerskim z dziale ze skrawkami tkaninowych resztek. Uchwyty zostały "odziedziczone" po mojej innej torbie, która na dobre zakończyła swój żywot. Naszywka w postaci oblicza maharadży została również jest wykreowana z resztek ekoskóry.  

... a do torby biżuteria sutasz


Do torby specjalnie zakupiłam kolorystycznie pasującą biżuterię sutasz. I jest mi strasznie przykro, że nie mogę sobie przypomnieć u kogo i gdzie ją kupiłam, bo bardzo chętnie zareklamowałabym autorkę tej pięknej sutaszowej biżuterii  :( Ja do tworzenia sutaszu nie mam kompletnie cierpliwości - próbowałam, to sztuka nie dla mnie, wolę zachwycać się i kupować dzieła innych sutaszystek :)
Copyright © 2016 Luszka Life E=mc2 , Blogger