Udane zakupy, czyli chwalę się zakupionymi sutaszowymi kolczykami :)

Mam słabość do dużych i multikolorowych kolczyków i tutaj muszę się Wam przyznać, że mimo, iż sama uwielbiam szyć, majsterkować, tworzyć różne różniaste drobiazgi to jednak nie mam totalnie cierpliwości do tworzenia biżuterii sutasz!

Dlatego jeśli chodzi o kolczyki tworzone techniką sutasz to zdecydowanie wolę kupować te arcydziełka od innych artystów. Kolczyki kupione od innego artysty nigdy mi się nie znudzą, za to te, które sama tworzę niestety tak :) Poza tym jestem wielką miłośniczką rękodzieła, uwielbiam cieszyć swoje oczy widokiem wszelkich prac innych twórców. 


Gdzie kupuję biżuterię sutasz?


Dziś chwalę się Wam przepięknymi kolczykami zakupionymi na Allegro u użytkownika sandmann3. Długo poszukiwałam
kolczyków w kombinacji kolorystycznej nawiązującej do meksykańskich klimatów aż w końcu znalazłam! I to w moich ulubionych kolorach!
Jeśli tak jak ja uwielbiacie sutaszowe cuda to zajrzyjcie na aukcje sandmann3, na pewno znajdziecie tam coś co Was zachwyci! A i ceny są przystępne!

Obecnie poluję na kolejne sutaszowe cudeńka. Tym razem nieco w innej wariacji kolorystycznej ;) Warto takie posiadać w swojej szkatułce!

► Więcej etykiet? Zobacz TUTAJ ↓

biżuteria sutasz2 biżuteria z Fridą Kahlo1 Carlos Ruiz Zafón1 cenię prace innych artystów1 cenię prace innych artystów - biżuteria1 Chaim Soutine1 co Luszka czyta?5 cudze prace chwalę2 cytaty Marie Von Ebner Eschenbach1 czachomania3 czas na komiks19 dekoracje z Fridą Kahlo1 doodle art20 fauna i flora w grafice1 Fermin Romero de Torres1 filc3 Frida1 Frida Diego i Meksyk3 Frida Kahlo11 Frida Kahlo i Diego Rivera1 Frida Kahlo inspiruje25 Fridamania17 gdzie poszukuję inspiracji1 grafika12 grafika i ilustracje25 igłą malowane5 jak się wypromować na Instagramie?1 jak zdobyć popularność w Social Mediach?1 jaka maszyna do szycia dla początkujących1 kawały o Arabach1 kobiece sylwetki10 kobiecość3 kolaż1 kolczyki z filcu1 komiks o miłości2 komiksy rysowane w zeszycie3 Luszka podróżuje4 Luszka prywatnie1 Luszka Szokker2 Luszka szyje6 Luszka uczy się Polskiego Języka Migowego2 maszyna Janome XL6031 meksykańskie klimaty1 męskie sylwetki2 Mixed Media5 moje udane zakupy1 moje wizje6 motywy orientalne1 my fashion riot5 nagość4 naszyjnik z filcu1 natura1 nieco erotycznie5 obrazki z cytatami o kobietach8 obrazki z cytatami o świecie ciszy2 obrusy ręcznie malowane1 obrusy z Fridą Kahlo1 pani zima1 pisaki do tkanin1 pisaki do tkanin Sharpie1 PMS1 podróże4 polecane farby do tkanin1 polecany filc2 polecany filc na torby1 polscy piłkarze po mundialu w Rosji1 portret1 pół żartem pół serio o nie(do)słyszących1 przyroda1 recenzje książek5 rękodzieło artystyczne3 różnice kulturowe1 solidarni z Meksykiem1 sprawy damsko-męskie13 styl boho6 styl etno1 Szokker komiksy18 Szokker odzież2 szokker.pl4 Szokker's life18 torba handmade4 torby2 Toskania1 twórcze życie12 twórczy recykling2 u ginekologa1 uczę się migać1 wnętrza1 wyrwane z zeszytu3 wystawa Frida Kahlo i Diego Rivera Polski kontekst1 z dystansem1 z przymrużeniem oka3 z życia Nawałki1 życie i twórczość Fridy Kahlo3 życie w komiksie14
Pokaż więcej